O mnie

O mnie

foto1

Kilka słów o mnie

Gdy powierzasz przyszłość swoją lub bliskich albo bezpieczeństwo swojego mienia ubezpieczycielowi, dobrze jest poznać osobę, która przekonuje Cię do jego oferty. Czy wie, co mówi i robi? Czy ma odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, by doradzić Ci odpowiednio dobrane ubezpieczenie na życie albo zaprezentować równocześnie atrakcyjne i najtańsze ubezpieczenia nieruchomości w Warszawie?

Wierz mi, że tak – wiem, co mówię i robię, oferując Ci doradztwo i ofertę wiodących towarzystw ubezpieczeniowych na polskim rynku.

Ubezpieczeniami (i to w Warszawie) zajmuję się od wielu lat. Już w listopadzie 1996 roku uzyskałem zezwolenie na wykonywanie czynności agenta ubezpieczeniowego, wydane przez Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń.

Od tamtej pory podpisałem kilka tysięcy polis majątkowych i około 500 polis na życie. Towarzystwa ubezpieczeniowe, z którymi współpracuję, wielokrotnie wzywały mnie „na ratunek”. Na przykład, gdy klient zamierzał zrezygnować z polisy, bo uznawał, że został wprowadzony w błąd, nie rozumiał warunków umowy, albo po prostu poczuł się zaniedbywany – negocjowałem, wyjaśniałem… Moje proklienckie nastawienie i wiedza,pozwalały w 90% przypadków utrzymać polisę lub ją skorygować, tak, aby zachować Klienta. Potencjalną klęskę potrafię zmienić w owocną, długotrwałą współpracę.

Jak to się robi?

Trzeba:

  • znać na wylot rynek ubezpieczeniowy, naprawdę interesować się tym, co go dotyczy, śledzić na bieżąco zachodzące na nim zmiany, promocje itd., analizować je i oceniać,
  • myśleć analitycznie, by, dysponując szeroką ofertą, móc zaoferować Klientowi rozwiązania najlepiej odpowiadające jego oczekiwaniom i zarazem możliwościom finansowym,
  • sprawnie przeprowadzać całą procedurę wyboru ubezpieczenia i zawarcia umowy.

Tak właśnie pracuję, co potwierdzają wystawione mi przez klientów referencje. Przeczytaj, co o mnie napisali:

Umów się na spotkanie – to nic nie kosztuje!
Do zobaczenia!
Krzysztof Kopeć

Najtańsze ubezpieczenia nieruchomości?
W Warszawie – w PracowniaFinansowa.pl